Description
lucrări de reconstrucție a sistemului de încălzire, ventilare și condiționare a aerului în depozitele ANA
Information about the contracting authority
Name
Agentia Nationala a Arhivelor
Fiscal code / IDNO
1006601004138
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Gh. Asachi nr.67,,B"
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/7/2023 5:11:00 PM
Last edited
2/7/2023 5:11:00 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Planning
Estimated value without VAT
1,665,105.90
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -