Description
Servicii de încărcare și regenerare a cartușelor pentru anul 2023 (repetat)
Information about the contracting authority
Name
Agenția Națională pentru Sănătate Publică
Fiscal code / IDNO
1018601000021
Address
MD- 2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Asachi Gh., 67A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/7/2023 4:51:00 PM
Last edited
2/7/2023 5:06:51 PM
MTender ID
CPV code
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Status
Active
Estimated value without VAT
178,666.67
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -