Description
Achiziționarea conductelor și elementelor a rețelelor termice cu izolare termică din poliuretan expandat și manta din polietilenă (tablă zincată)
Information about the contracting authority
Name
TERMOELECTRICA
Fiscal code / IDNO
1003600026295
Address
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/7/2023 12:26:38 PM
Last edited
2/8/2023 3:58:51 PM
MTender ID
CPV code
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Status
Active
Estimated value without VAT
28,000,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -