Description
Formulare de evidență medicală primară
Information about the contracting authority
Name
IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească
Fiscal code / IDNO
1015600032824
Address
MD,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Constantin Virnav, 16
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/7/2023 12:22:29 PM
Last edited
2/7/2023 3:07:53 PM
MTender ID
CPV code
22800000-8
-
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
Status
Active
Estimated value without VAT
511,669.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -