Description
Achiziționarea și montarea aparatelor de aer condiționat în anul 2023.
Information about the contracting authority
Name
TERMOELECTRICA
Fiscal code / IDNO
1003600026295
Address
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/7/2023 12:00:55 PM
Last edited
2/8/2023 10:10:01 AM
MTender ID
CPV code
42500000-1
-
Echipamente de răcire şi de ventilare
Status
Active
Estimated value without VAT
135,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -