Description
Servicii de verificare metrologică a utilajelor geodezice
Information about the contracting authority
Name
Agentia Servicii Publice
Fiscal code / IDNO
1002600024700
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/6/2023 10:22:07 AM
Last edited
2/6/2023 10:36:17 AM
MTender ID
CPV code
50400000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Status
Active
Estimated value without VAT
662,280.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -