Description
Servicii de spălare a unităților de transport auto de serviciu conform necesităților Direcției regionale „Centru”
Information about the contracting authority
Name
DIRECŢIA REGIONALĂ ,,CENTRU"
Fiscal code / IDNO
1006601000521
Address
MD-2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Doina 102
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/2/2023 4:28:27 PM
Last edited
2/17/2023 3:12:42 PM
MTender ID
CPV code
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
118,750.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -