Description
Rechizite de birou
Information about the contracting authority
Name
Batalion de comunicații și apărare cibernetică al Armatei Naționale
Fiscal code / IDNO
1006601001296
Address
2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Șoseaua Hîncești 84
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/2/2023 4:27:29 PM
Last edited
2/2/2023 4:28:45 PM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
Active
Estimated value without VAT
16,666.66
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -