Description
achiziționarea Servicii de mentenanță și reparația a dispozitivelor medicale pentru anul 2023 ,
Information about the contracting authority
Name
IMSP AMT Riscani
Fiscal code / IDNO
1003600153212
Address
MD-2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecu Russo 11
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/1/2023 12:45:24 PM
Last edited
2/2/2023 3:43:28 PM
MTender ID
CPV code
50400000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Status
Active
Estimated value without VAT
139,116.66
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -