Description
Calculatoare staţionare de tip desktop
Information about the contracting authority
Name
Academia ,,Ștefan cel Mare” a MAI
Fiscal code / IDNO
1006601000691
Address
2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gh. Asachi 21
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/1/2023 11:31:38 AM
Last edited
2/2/2023 2:49:18 PM
MTender ID
CPV code
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Status
Active
Estimated value without VAT
200,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -