Description
Achiziționarea de vehicule și echipament de dezăpezire, întreținerea spațiilor verzi pentru comuna Țînțăreni din raionul Anenii Noi
Information about the contracting authority
Name
Primaria Tintareni, rl. Anenii Noi
Fiscal code / IDNO
1007601009037
Address
6538,
MOLDOVA,
s.Ţînţăreni (r-l Anenii Noi),
Anenii Noi,
Stefan cel Mare 3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/31/2023 3:21:33 PM
Last edited
1/31/2023 3:27:08 PM
MTender ID
CPV code
16700000-2
-
Tractoare
Status
Active
Estimated value without VAT
1,266,250.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -