Description
Rechizite de birou, materiale de uz casnic.
Information about the contracting authority
Name
Penitenciarul 5 Cahul
Fiscal code / IDNO
1006601002075
Address
MD 3901,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str.Trandafirilor 21
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/31/2023 2:34:25 PM
Last edited
2/2/2023 3:52:10 PM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
Active
Estimated value without VAT
75,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -