Description
Piese de schimb pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Comisia de Stat pentru Testarea Soiurilor de Plante
Fiscal code / IDNO
1006601003854
Address
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Stefan cel Mare 180, bir.1210
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/31/2023 1:57:35 PM
Last edited
2/8/2023 2:00:00 PM
MTender ID
CPV code
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
158,333.33
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -