Description
Servicii de deservire şi reparaţie a unităţilor de trtansport auto aflate în gestiunea Inspectoratului General de Carabinieri
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul General de Carabinieri al MAI
Fiscal code / IDNO
1006601000473
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gheorghe Asachi, 65 A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/31/2023 1:36:38 PM
Last edited
1/31/2023 2:05:25 PM
MTender ID
CPV code
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Status
Active
Estimated value without VAT
387,083.33
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -