Description
Servicii poștale expres de expediere a corespondenței în străinătate, REPETAT
Information about the contracting authority
Name
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Fiscal code / IDNO
79592
Address
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/31/2023 1:34:36 PM
Last edited
2/2/2023 11:54:59 AM
MTender ID
CPV code
64100000-7
-
Servicii poştale şi de curierat
Status
Active
Estimated value without VAT
84,200.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -