Description
Servicii responsabil tehnic pentru obiectivul ,,Construcția str. Sihastrului și stradelelor Pomicultorilor 1-6 din or.Codru, mun. Chișinău
Information about the contracting authority
Name
Primăria or.Codru
Fiscal code / IDNO
1007601010482
Address
2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
str.Costiujeni, 8
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/31/2023 12:29:01 PM
Last edited
1/31/2023 2:02:15 PM
MTender ID
CPV code
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Status
Active
Estimated value without VAT
95,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -