Description
Servicii de reparaţie şi deservire auto
Information about the contracting authority
Name
Directia Situatii Exceptionale Hincesti
Fiscal code / IDNO
1006601001827
Address
3401,
MOLDOVA,
mun.Hînceşti (r-l Hînceşti),
Hînceşti,
31 August 1989 nr.101 A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/30/2023 5:11:17 PM
Last edited
2/9/2023 10:00:02 AM
MTender ID
CPV code
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
112,500.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -