Description
Lucrări de reparație și amenajare a curților blocurilor de locuit din mun. Ungheni pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Primăria mun. Ungheni
Fiscal code / IDNO
1007601001787
Address
3600,
MOLDOVA,
locality,
Ungheni,
str. Națională nr. 7
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/30/2023 4:47:26 PM
Last edited
1/30/2023 4:56:25 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Active
Estimated value without VAT
2,230,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -