Description
Servicii de reparație și întreținere curentă a transportului auto
Information about the contracting authority
Name
DDS Pantera
Fiscal code / IDNO
1006601000989
Address
MD-2023,
MOLDOVA,
or.Cricova,
mun.Chişinău,
str.Luceafărul 9
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/30/2023 2:41:19 PM
Last edited
1/30/2023 2:51:29 PM
MTender ID
CPV code
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Status
Active
Estimated value without VAT
50,026.67
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -