Description
Lucrări de construcție a terenului de minifotbal Tabăra „Izvoraș”, s. Zloți, r-nul Cimișlia
Information about the contracting authority
Name
Directia Invatamint General Cimislia
Fiscal code / IDNO
1007601008959
Address
MD-4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
b-ul Mihai Viteazul, 44
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/30/2023 11:55:17 AM
Last edited
2/2/2023 11:20:48 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Active
Estimated value without VAT
635,574.85
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -