Description
Achiziția lucrărilor de construcție și reparații capitale a stațiilor de protecție catodică
Information about the contracting authority
Name
SRL ”Chișinău-gaz”
Fiscal code / IDNO
1003600066037
Address
2000,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Albișoara, 38
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/30/2023 11:36:25 AM
Last edited
1/30/2023 11:40:15 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Active
Estimated value without VAT
10,071,900.00
MDL
Bidding period:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -