Description
Produselor de patiserie şi de cofetărie
Information about the contracting authority
Name
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Fiscal code / IDNO
1007600000794
Address
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/30/2023 10:50:02 AM
Last edited
2/21/2023 5:24:54 PM
MTender ID
CPV code
15810000-9
-
Produse de panificaţie, produse de patiserie şi de cofetărie proaspete
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
280,449.57
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -