Description
Deservire și întreținere dispozitive medicale - 2023
Information about the contracting authority
Name
IMSP Institutul de Medicina Urgenta
Fiscal code / IDNO
1003600152606
Address
MD 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Toma Ciorbă, 1
Web site
--------
Contact
Name and surname
Serviciul achizitii publice
Contact phone
022250809, 022250707
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
1/30/2023 10:40:20 AM
Last edited
2/9/2023 11:08:40 AM
MTender ID
CPV code
50420000-5
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi chirurgical
Status
Active
Estimated value without VAT
2,178,820.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -