Description
Servicii de curăţenie şi igienizare în municipiului Hîncești
Information about the contracting authority
Name
Primaria municipiului Hincesti
Fiscal code / IDNO
1007601004054
Address
MD-3401,
MOLDOVA,
mun.Hînceşti (r-l Hînceşti),
Hînceşti,
or. Hincesti. str. Mihalcea Hincu,132
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/30/2023 10:37:58 AM
Last edited
2/2/2023 2:39:40 PM
MTender ID
CPV code
90600000-3
-
Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Status
Active
Estimated value without VAT
4,234,071.16
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -