Description
Piese auto
Information about the contracting authority
Name
Instituția Publică „Baza auto a Cancelariei de Stat”
Fiscal code / IDNO
1006601001034
Address
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Bucuriei, 18/2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/30/2023 10:18:43 AM
Last edited
2/1/2023 4:28:07 PM
MTender ID
CPV code
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Status
Active
Estimated value without VAT
1,100,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -