Description
Reparatia strazii Biruintei-drum de acces catre producatorii agricoli din intravilanul satului Bilicenii Vechi, raionul Singerei
Information about the contracting authority
Name
Primaria Bilicenii Vechi
Fiscal code / IDNO
1007601002278
Address
6214,
MOLDOVA,
s.Bilicenii Vechi,
Sîngerei,
s.Bilicenii Vechi
Web site
--------
Contact
Name and surname
Tamara Rusu
Contact phone
069871921 fix 262/33 333
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
1/29/2023 1:42:11 PM
Last edited
2/7/2023 3:20:55 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Active
Estimated value without VAT
2,434,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -