Description
Renovarea-Replanificarea imobilului cu nr. cad. 0100421.200 din mun. Chisinau, sect. Riscani, str. Ioan Botezatorul, nr.1
Information about the contracting authority
Name
Directia municipala pentru protectia drepturilor copilului
Fiscal code / IDNO
1007601009543
Address
MD2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Vlahuta, 3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/28/2023 3:57:19 PM
Last edited
2/1/2023 1:57:36 PM
MTender ID
CPV code
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
11,250,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -