Description
Servicii de curățenie pentru lunile martie - decembrie 2023
Information about the contracting authority
Name
Direcția de poliției a mun. Chișinău
Fiscal code / IDNO
1006601000808
Address
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Tighina 6
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/28/2023 3:36:56 PM
Last edited
1/28/2023 3:41:47 PM
MTender ID
CPV code
90600000-3
-
Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Status
Active
Estimated value without VAT
883,300.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -