Description
Echipament electronic (dispozitive criptografice pentru crearea semnăturii electronice)
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Tehnologia Informaţiei şi Securitate Cibernetică
Fiscal code / IDNO
1003600096694
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Piaţa Marii Adunări Naţionale 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/28/2023 3:21:20 PM
Last edited
1/28/2023 3:29:25 PM
MTender ID
CPV code
31700000-3
-
Accesorii electronice, electromecanice şi electrotehnice
Status
Active
Estimated value without VAT
872,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -