Description
Produse de papetărie
Information about the contracting authority
Name
Agentia Servicii Publice
Fiscal code / IDNO
1002600024700
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/28/2023 2:19:23 PM
Last edited
1/28/2023 2:32:14 PM
MTender ID
CPV code
30190000-7
-
Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou
Status
Active
Estimated value without VAT
44,590.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -