Description
Servicii de regenerare și încărcare a cartușelor
Information about the contracting authority
Name
Cancelaria de Stat
Fiscal code / IDNO
1006601001067
Address
MD-2033,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Piata Marii Adunari Nationale, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/28/2023 2:15:23 PM
Last edited
1/28/2023 2:20:20 PM
MTender ID
CPV code
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Status
Active
Estimated value without VAT
50,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -