Description
Întreținerea de rutină și reparația curentă a drumurilor cu litera L ale Consiliului raional Ialoveni
Information about the contracting authority
Name
Consiliu Raional Ialoveni
Fiscal code / IDNO
1013601000624
Address
MD-6801,
MOLDOVA,
or.Ialoveni,
Ialoveni,
Alexandru cel Bun, 33
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/28/2023 12:51:27 PM
Last edited
2/14/2023 2:39:30 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
3,445,016.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -