Description
Procurarea tractorului și echipamentului pentru colectarea deșeurilor și întreținerea spațiilor verzi ( încărcător frontal, cupă, lamă de zăpadă, remorcă, cisternă)
Information about the contracting authority
Name
PRIMARIA COVURLUI
Fiscal code / IDNO
1007601004180
Address
6317,
MOLDOVA,
s.Covurlui,
Leova,
s. Covurlui
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/28/2023 11:38:45 AM
Last edited
1/28/2023 11:38:45 AM
MTender ID
CPV code
16700000-2
-
Tractoare
Status
Planning
Estimated value without VAT
1,155,333.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -