Description
Servicii alimentare pentru alimentarea copiilor din cadrul instituțiilor de învățământ preuniversitare subordonate DETS Botanica și instituțiilor de învățământ care se află la autonomie financiară pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Direcția Educație Tineret și Sport Sectorul Botanica
Fiscal code / IDNO
1007601010448
Address
MD-2060,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Bd. Traian 21/2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/27/2023 6:02:11 PM
Last edited
1/27/2023 6:25:38 PM
MTender ID
CPV code
55500000-5
-
Servicii de cantină şi servicii de catering
Status
Active
Estimated value without VAT
23,147,538.15
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -