Description
Echipament de descarcerare
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul General pentru Situaţii de Urgenţă
Fiscal code / IDNO
1006601000543
Address
2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gh. Asachi, 69
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/27/2023 5:43:09 PM
Last edited
3/15/2023 1:53:46 PM
MTender ID
CPV code
35100000-5
-
Echipament de urgenţă şi de siguranţă
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
2,500,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -