Description
Servicii de efectuare a complexului de lucrări cadastrale pentru formarea bunurilor imobile (terenuri cu/fără construcții)
Information about the contracting authority
Name
Direcția Generală Arhitectură, Urbanism și Relații Funciare
Fiscal code / IDNO
1007601010323
Address
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 83
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/27/2023 3:35:04 PM
Last edited
1/30/2023 11:47:59 AM
MTender ID
CPV code
71300000-1
-
Servicii de inginerie
Status
Active
Estimated value without VAT
416,670.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -