Description
Servicii de reîncărcare și regenerare a cartușelor pentru imprimante pe anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Direcția Generală Arhitectură, Urbanism și Relații Funciare
Fiscal code / IDNO
1007601010323
Address
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 83
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/27/2023 3:10:29 PM
Last edited
1/27/2023 3:17:42 PM
MTender ID
CPV code
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Status
Active
Estimated value without VAT
80,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -