Description
Hârtie igienică, batiste, şervete din hârtie pentru mâini şi şervete de masă
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul de Psihiatrie Bălţi
Fiscal code / IDNO
1003602150662
Address
MD-3110,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
strada Iurie Gagarin nr. 114
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/27/2023 2:57:49 PM
Last edited
1/28/2023 2:04:55 PM
MTender ID
CPV code
33700000-7
-
Produse de îngrijire personală
Status
Active
Estimated value without VAT
94,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -