Description
achiziționarea produselor alimentare pentru grădinița de copii pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Primaria Larga Noua
Fiscal code / IDNO
1007601007136
Address
MD 3921,
MOLDOVA,
s.Larga Nouă,
Cahul,
s. Larga Noua
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/27/2023 10:55:57 AM
Last edited
1/27/2023 11:51:53 AM
MTender ID
CPV code
15400000-2
-
Uleiuri şi grăsimi animale sau vegetale
Status
Active
Estimated value without VAT
6,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -