Description
Servicii de regenerare și reâncărcare a cartușelor cu tuner
Information about the contracting authority
Name
BPDS ”Fulger” a IGP al MAI
Fiscal code / IDNO
1006601000646
Address
MD-2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mesager, 5
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/27/2023 10:44:59 AM
Last edited
2/6/2023 10:00:01 AM
MTender ID
CPV code
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
25,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -