Description
Soluții chimice pentru menținerea curățeniei
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul General de Carabinieri al MAI
Fiscal code / IDNO
1006601000473
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gheorghe Asachi, 65 A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/27/2023 10:31:56 AM
Last edited
1/31/2023 8:58:15 AM
MTender ID
CPV code
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Status
Active
Estimated value without VAT
35,142.17
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -