Description
Consumabile auto (uleiuri și lichid parbriz) pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Agenția Națională pentru Sănătate Publică
Fiscal code / IDNO
1018601000021
Address
MD- 2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Asachi Gh., 67A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/26/2023 4:39:41 PM
Last edited
1/26/2023 4:57:10 PM
MTender ID
CPV code
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Status
Active
Estimated value without VAT
47,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -