Description
Achiziționarea serviciilor de reparare și de întreținere a autovehiculelor și a echipamentelor conexe_REPETAT
Information about the contracting authority
Name
Consiliul Superior al Procurorilor
Fiscal code / IDNO
1016601000164
Address
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfînt, 73
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/26/2023 4:33:02 PM
Last edited
1/31/2023 11:00:00 AM
MTender ID
CPV code
50110000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
33,333.32
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -