Description
Rechizite de birou pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
IMSP Institutul de Ftiziopneumologie "Chiril Draganiuc"
Fiscal code / IDNO
1003600151724
Address
MD 2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Str.Constantin Vîrnav 13
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/26/2023 4:24:59 PM
Last edited
1/27/2023 9:45:07 AM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
Active
Estimated value without VAT
80,420.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -