Description
Achiziționarea serviciilor de reparare și de întreținere a autovehiculelor și a echipamentelor conexe_REPETAT
Information about the contracting authority
Name
Consiliul Superior al Procurorilor
Fiscal code / IDNO
1016601000164
Address
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfînt, 73
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/26/2023 4:20:41 PM
Last edited
1/26/2023 4:20:41 PM
MTender ID
CPV code
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Status
Planning
Estimated value without VAT
33,333.33
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -