Description
Tractor multifuncțional și utilaje în cadrul proiectului „Spații verzi și drumuri mai sigure pentru Sîngereii Noi
Information about the contracting authority
Name
Primaria comunei Singereii Noi
Fiscal code / IDNO
1007601002326
Address
MD-6238,
MOLDOVA,
s.Sîngereii Noi,
Sîngerei,
str.Biruintei 7
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/26/2023 3:59:31 PM
Last edited
3/2/2023 2:43:04 PM
MTender ID
CPV code
16700000-2
-
Tractoare
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
1,945,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -