Description
Servicii de reparație a Utilajului tehnologic şi frigorific în instituțiile subordonate DETS s.Râşcani pe parcursul anului 2023
Information about the contracting authority
Name
DETS sectorul Râşcani
Fiscal code / IDNO
1007601009716
Address
MD 2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Kiev 5a
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/26/2023 11:22:08 AM
Last edited
2/1/2023 10:08:06 AM
MTender ID
CPV code
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
250,000.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -