Description
Achiziționarea echipamentului de dezăpezire, întreținere spații verzi
Information about the contracting authority
Name
Primăria comunei Secăreni
Fiscal code / IDNO
1007601004032
Address
3448,
MOLDOVA,
s.Secăreni,
Hînceşti,
s.Secăreni
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/26/2023 10:36:31 AM
Last edited
1/30/2023 4:10:21 PM
MTender ID
CPV code
16100000-6
-
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Status
Active
Estimated value without VAT
287,400.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -