Description
Achizitionarea Utilajelor agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Information about the contracting authority
Name
ÎS ”Întreprindrea Silvo-Cinegetică Cimișlia”
Fiscal code / IDNO
1004605003629
Address
4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
Cetatea Albă 11
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/26/2023 10:19:12 AM
Last edited
2/6/2023 7:05:19 PM
MTender ID
CPV code
16100000-6
-
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Status
Active
Estimated value without VAT
3,307,320.00
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -