Description
Servicii de traducere în scris, text specializat în domeniul aviației civile
Information about the contracting authority
Name
Autoritatea Aeronautica Civila
Fiscal code / IDNO
1012601000074
Address
2026,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 80/2
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
1/25/2023 2:29:49 PM
Last edited
1/26/2023 2:37:20 PM
MTender ID
CPV code
79530000-8
-
Servicii de traducere
Status
Active
Estimated value without VAT
41,666.67
MDL
Bidding period:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -